Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Vaikiški indai

Išlaikyti mažųjų atžalų dėmesį prie pusryčių, pietų ar vakarienės stalo – tikras iššūkis. Norint, kad vaikas tinkamai pavalgytų ar išgertų reikiamą kiekį vandens, gali prireikti papildomų priemonių. Vaikiški indai internetu – žaismingi ir praktiški virtuvės ar valgomojo zonos elementai. Čia rasite naudingas įžvalgas, kurios leis pasirinkti optimaliausią variantą per nuotolį ar fiziniame salone. Toliau skaitykite apie skirtingus vaikiškų indų dizainus, medžiagas, gaminių paskirtį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Indai vaikams – margi ir spalvoti

 

Kone kiekvienas žino, kad tinkama mityba leidžia palaikyti gerą sveikatą ir energijos lygį. Augančiam vaiko organizmui, maistas – būtinybė. Nemažai daliai tėvų tenka susidurti su atžalos nevalgymu. Priežasčių, kodėl dingo apetitas, gali būti daug, tačiau galima imtis tam tikrų sprendimo būdų. Vienas iš jų – vaikiški virtuvės reikmenys.

 

Zana.lt asortimente galite rasti spalvingų, aukštos kokybės gaminių mažiesiems. Ryškios spalvos, pamėgti personažai ir patogus dizainas leis kokybiškai mėgautis maistu ar gėrimu. Tvirtos medžiagos užtikrina indų atsparumą mechaniniams įbrėžimams. Toliau apžvelgsime virtualų katalogą.

 

Vaikiški puodeliai

 

Visi asortimente esantys puodeliai vaikams – dekoruoti spalvotais personažų motyvais. Be to, galite įsigyti tiek pavienes stiklines, tiek stiklinių rinkinius. Planuojant atžalos gimtadienį, stiklinių rinkiniai – itin naudingi. Tiek vaikiški puodeliai, tiek stiklinės gali būti pagamintos iš stiklo arba porceliano. Prieš įsigydami gaminį, įvertinkite, iš kokių medžiagų šis yra pagamintas, mat nuo to gali skirtis indų priežiūros ypatumai.

 

Vaikiškos lėkštės

 

Spalvoti puodeliai vaikams skatina išgerti reikiamą kiekį skysčių, o lėkštės – suvalgyti visą maistingą patiekalą. Zana.lt kataloge esančios lėkštės vaikams pagamintos iš grūdinto stiklo. Šie stalo serviravimo indai yra atsparūs staigiems temperatūros pokyčiams, todėl juos galima naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje.

 

Vaikiški indų rinkiniai

 

Norintiems, kad vaikiški indai derėtų tarpusavyje, rekomenduojama įsigyti vaikiškus rinkinius. Čia galite įsigyti dviejų arba trijų dalių rinkinius. Dviejų dalių vaikiškas indų rinkinys sudarytas iš gertuvės ir pietų dėžutės, o trijų dalių – iš puodelio, dubenėlio ir lėkštutės.

 

Visos prekės – gerai pasaulyje žinomų gamintojų, kurie dirba su moderniausiomis technologijomis. Atsižvelgiant į tai, vaikiški gaminiai pasižymi aukšta kokybe ir išskirtiniais dekoro elementais, todėl gali būti viena iš kalėdinių dovanų idėjų atžaloms.

 

Vaikiški indai – namams ir kelionėms

 

Įprastai valgome namuose, tačiau kartais, keliaujant ilgiau, kyla noras užkandžiauti ir neįprastose vietose. Atsižvelgiant į tai, zana.lt kataloge rasite indus, skirtus naudoti tiek kelionėse, tiek namuose. Toliau aptarsime skirtingų gaminių ypatumus:

 

  • Kelioniniai. Šie indai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko be BPA ir BPS, todėl yra kur kas atsparesni dūžiams ir kitiems pažeidimams. Sandarios gertuvės vaikams užtikrina apsaugą nuo skysčio pratekėjimo šias pavertus. Maisto dėžutės yra suskirstytos į kelis skyrius, todėl išvengiama skirtingų maisto produktų sąlyčio.

  • Skirti naudoti namuose. Tokie indai vaikams dažniausiai būna pagaminti iš porceliano, stiklo ir pan. Naujausios gamybos technologijos leidžia mėgautis patogiu indo dizainu. Tarpusavyje derantys gaminiai puikiai tinka pietaujant ar rengiant gimtadienio šventę.

 

Abiejų tipų indus galite rinktis iš įvairių spalvų: baltos, raudonos, rožinės, žalios, mėlynos ir pan. Iš gertuvės, kuri apklijuota mėgstamu personažu, vaikas išgers kur kas daugiau vandens. Aukštos gamybos medžiagos užtikrina indų ilgaamžiškumą, žinoma, svarbu ir tinkama jų priežiūra.

 

Domina pavieniai gaminiai, o gal indų rinkiniai, tačiau sunku apsispręsti, kas geriausiai išpildytų keliamus lūkesčius? O gal turite su specifiniu gaminiu susijusių klausimų? Kreipkitės jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausius vaikiškus indus ar jų rinkinius.