Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Šaukštai

Domina kokybiški, stilingi aukso spalvos ar sidabriniai šaukštai? Zana.lt asortimente rasite įvairių dydžių, formų, spalvų unikalius virtuvės ir valgomojo zonų įrankius. Svarbu, kad stalo įrankiai būtų ne tik stilingi, bet ir patogūs kasdieniam naudojimui bei pasižymėtų patvarumu. Nesvarbu, tai šaukštas sriubai ar šakutė tortui. Tam, kad palengvintume šiuo atveju šaukštų rinkinio paieškas, paruošėme trumpą gidą, kuris padės įsigyti tinkamiausią gaminį tiek internetiniame, tiek fiziniuose salonuose.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Šaukštai – į ką atkreipti dėmesį juos renkantis?

 

Norint mėgautis patiekalo aromatu ir skoniu, reikia atitinkamai pasirinkti ne tik kokybiškus lėkščių rinkinius, bet ir įrankius šalia jų. Tinkamai parinkti gaminiai harmoningai įsilieja į kuriamą šventės ar namų interjero stilių. Toliau aptarsime aspektus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, norint išsirinkti tinkamiausią variantą.

 

Medžiaga

 

Medžiaga, iš kurios gaminami stalo įrankiai, nulemia estetines jų savybes, funkcionalumą. Zana.lt kataloge esantys šaukštai ir šaukšteliai gaminami iš nerūdijančio plieno, kai kurios detalės – iš medžio plokštės. Nerūdijantis plienas pasižymi puikia estetine išvaizda, atsparumu temperatūros pokyčiams ir jos poveikiui. Be to, nerūdijantis plienas yra viena iš aplinkai draugiškesnių medžiagų.

 

Kai kurių šaukštų rankenoms naudojamos medžio plokštės. Šios yra mirkomos specialiame skystyje, kuris suteikia ne tik raudoną spalvą, bet ir atsparumą ugniai. Dėl didelės preso galios tarp medienos nelieka jokių mikro tarpų, į kuriuos galėtų patekti bakterijos. Tad, akivaizdu, kad medinis šaukštas su nerūdijančio plieno geležte pasižymi ypatingu tvirtumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir patogumu.

 

Spalva

 

Renkantis bet kokį gaminį, svarbu atsižvelgti į vyraujantį namų stilių ir atspalvius erdvėje. Atsižvelgus, pavyks lengviau nuspręsti, kuris gaminys harmoningai įsilies į esamą atmosferą. Zana.lt katalogą sudaro blizgūs ir matiniai:

 

  • sidabriniai šaukštai;
  • juodi šaukštai;
  • auksiniai šaukštai.

 

Klasikinis, vienas populiariausių pasirinkimų – sidabrinis šaukštas. Neutrali šaukšto spalva dera kone prie bet kokio namų interjero ar kuriamos šventės atmosferos. Norintiems išskirtinumo, patariama rinktis auksinį ar juodą šaukštą su ypatingu satino apdailos efektu ir šalia derinti kitus įrankius. Pavyzdžiui, tokio pat stiliaus peiliaišakutės sukurs stilingą įrankių rinkinį, kuris puikiai derės su kitais stalo elementais. Virtualiame kataloge rasite ir jau sukomplektuotus rinkinius.

 

Dydis, forma

 

Įrankio ilgis, forma ir dydis nurodo šaukšto paskirtį, galiausiai, lemia jo patogumą. Zana.lt asortimente rasite įvairaus ilgio šaukštus – nuo 18 iki 48 cm. Beje, kataloge matomas ilgas sidabrinis šaukštas, turintis patogią rankeną ir kilpą šiam pakabinti, yra skirtas profesionaliam naudojimui virtuvėje.

 

Nesvarbu, tai auksinis, juodas ar sidabrinis šaukštas, stalo serviravimui dažniausiai naudojami įrankiai – nuo 18 iki 25 cm. Galutinį sprendimą turėtų lemti individualūs įpročiai ir asmeniniai poreikiai. Kiekvienas gaminys kataloge skiriasi savo dizainu, rankenos forma. Tad esame tikri, jog kiekvienas patenkins savo lūkesčius ir ras tinkamiausią gaminį. Prie kiekvienos prekės rasite šios aprašymą ir informaciją apie gamintoją.

 

Norint džiaugtis estetiškais įrankiais, svarbu ne tik pasirinkti aukštos kokybės gaminius, bet ir tinkamai šiuos prižiūrėti. Tam, sukūrėme tinklaraščio įrašą, kuriame sužinosite, kaip prižiūrėti įrankius, jog šie neprarastų savo pirminės išvaizdos dar ilgą laiką.

 

Taigi, akivaizdu, jog galutinis sprendimas – medinis, auksinis ar sidabrinis šaukštas geriausiai tiktų prie interjero – priklauso nuo namų braižo, kuriamos atmosferos. Atsakingai įvertinkite jau turimus įrankius, indus ir, žinoma, norimo gaminio dizainą, galiausiai, gamintoją. Tik apgalvoti sprendimai leis džiaugtis funkcionaliu ir stilingu daiktu.

 

Nesvarbu, domina auksiniai ar mediniai šaukštai, patikimo gamintojo įrankiai bei indai atitiks jūsų poreikius. Turite klausimų, o gal dairotės specifinės prekės? Susisiekite jums patogiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime pasirinkti geriausiai lūkesčius atspindintį variantą.