Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stikliukai ir taurelės

Ieškote naujų stalo serviravimo indų ir domina stikliukai alkoholiui? Zana.lt asortimente rasite skirtingos formos, dydžių, raštų gaminius. Svarbu, kad taurelės dizainas derėtų ne tik prie namų interjero stiliaus, bet ir prie kitų serviravimo įrankių, indų. Mūsų komanda paruošė išsamų gidą, kuris padės pasirinkti optimaliausią variantą tiek internetu, tiek fiziniame salone.

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Taurelės ir stikliukai alkoholiui

 

Serviruojant šventinį ar draugų susibūrimo stalą, svarbu, kad kiekviena detalė – ne išimtis ir gėrimų taurelės – harmoningai derėtų viena su kita. Stilinga lėkštė, stalo įrankiai, taurelė ar stikliukas turi atrodyti estetiškai ir papildyti vienas kitą. Unikalūs serviravimo indai, išvaizdūs patiekalai bei tinkamai serviruojami gėrimai – stilingo valgomojo puošmena. Beje, jeigu rengiate vakarėlį namuose, anksčiau publikuotame tinklaraščio įraše, galite sužinoti, kaip sužavėti svečius stalo dekoru.

 

Šiandien stikliukų pasirinkimas gausus: skirtingos formos, kojelių tipai, specifiniams gėrimams skirtos talpos. Skirtingiems gėrimams atitinkamai atrinkome įvairius aukštos kokybės gaminius. Toliau pateikiame gaires, kurios padės pasirinkti tinkamiausią gaminį.

 

Taurelė ar stikliukas: ką ir kokiam gėrimui rinktis?

 

Renkantis tokius indus savo namams, rekomenduojama pradėti nuo tų, kuriuos planuojate naudoti dažniausiai. Jeigu ieškote dovanos, tuomet atsižvelkite į gavėjo įpročius, pomėgius. Mat stikliukai alkoholiui gali būti puiki dovana naujakuriams ar kitų progų minėjimams. Toliau apžvelkime taurelių, stikliukų tipus, kuriuos galite rasti ir Zana.lt kataloge.

 

Stikliukai degtinei

 

Tai vieno gurkšnio gėrimams skirtas stikliukas, sukurtas specialiai stipriems gėrimams. Stikliukai degtinei yra itin paprasti: lygių, tiesių sienelių, tvirto pagrindo. Įprastai degtinės stikliukai būna:

 

  • 35 ml;
  • 50 ml.

 

Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis ir talpesnius gaminius.

 

Norint išlaikyti eleganciją, galima pasirinkti ir išskirtinio dizaino gaminius su kojelėmis. Tam puikiai tinka taurelės degtinei, šių taurelių apačia gali būti dailinta raštais. Tokios ant stalo padėtos taurelės degtinei žaismingai atspindės šviesos spindulius ir puikiai papildys elegantišką dekorą.

 

Likerio taurelės

 

Tai dubenėlio formos taurelė su kojele, skirta saldiems gėrimams. Tvirta kojelė leidžia patogiai mėgautis gėrimu jo nesušildant rankomis. Išskirtinis likerio taurelės skaidrumas leidžia mėgautis ryškia gėrimo spalva. Šie gaminiai – elegancijos, tvirtumo derinys. Likerio taurelės gali priminti tradicines vyno taures, tačiau jos yra mažesnės. Zana.lt asortimente galite įsigyti nuo 60 iki 165 ml talpos taureles.

 

Tekilos stikliukai

 

Kaip ir stikliukai degtinei, talpos tekilai yra tvirto pagrindo, tik kiek platesnių kraštų. Ant platesnių stikliuko kraštų galima serviruoti nuo šio gėrimo neatsiejamą ingredientą – citrinos griežinėlį. Ši stabiliai laikysis, neįkris į gėrimą. Tekilos stikliukai įprastai yra aukštu, tvirtu dugnu. Galima rinktis ir išskirtinio dizaino stikliukus su unikaliais briaunų raštais.

 

Atitinkama gaminio forma leidžia mėgautis pasirinkto gėrimo aromatu, skoniu. Zana.lt kataloge esantys indai skirti šventiniams artimųjų, draugų, šeimos susibūrimams ar degustacijoms. Galite rinktis pavienius gaminius arba taurelių rinkinius, kuriuos sudaro 3 arba 6 taurelės.

 

Taurelė ir stikliukas – į ką atkreipti dėmesį renkantis?

 

Nesvarbu, domina degtinės ar likerio taurelės, visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kad kokybiškas taureles pirkti rekomenduojama specializuotose salonuose. Patariama pasidomėti ne tik patikimu tiekėju, bet ir gamintoju. Tik gerai apgalvoti sprendimai leis džiaugtis praktišku, išskirtiniu daiktu.

 

Kiekviena taurelė ir stikliukas kataloge yra unikalūs. Tad esame tikri, kad kiekvienas patenkins savo lūkesčius ir ras tinkamiausią gaminį. Išskyrėme 3 esminius aspektus, kuriais vadovaudamiesi nuspręsite, kuri taurelė ar stikliukas geriausiai įsilies namų arba šventės vietos interjere bei leis patogiai mėgautis gėrimais.

 

  1. Tūris. Įvertinkite, kokiems gėrimams naudosite konkrečią taurelę. Tai padės apsispręsti, kokio dydžio gaminio reikia. Zana.lt kataloge rasite skirtingo tūrio stikliukų nuo 45 iki 165 ml. Be to, atsižvelkite į tai, ar ketinate atnaujinti ar papildyti serviravimo indus. Atnaujindami rinkitės taurelių rinkinius, o papildydami – vieną ar dvi derančias arba, priešingai, akcentą kuriančias taureles.

  2. Dizainas. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti skirtingo dizaino gaminius. Zana.lt internetiniame salone galite įsigyti stikliukus su lygiu pagrindu arba taureles su tvirtomis kojelėmis. Rinkdamiesi, kuri taurelė geriausiai įsilietų į namų stilių, atsižvelkite į jau turimų taurių stilių, tekstūrą.

  3. Medžiaga. Zana.lt asortimente esantys stikliukai alkoholiui pagaminti iš stiklo, grūdinto stiklo ir kristalino. Visos medžiagos pasižymi skaidrumu, blizgesiu, atsparumu įbrėžimams, temperatūrų pokyčiams, todėl indus galima plauti indaplovėje. Ypatingas skaidrumas, blizgesys leidžia mėgautis unikaliomis gėrimo spalvomis.

 

Ieškodami taurelių, atsižvelkite ne tik į tai, kokiu gėrimu mėgausitės, bet ir į tai – koks namų interjero stilius dominuoja. Tai dažniausiai padiktuoja, koks gaminys harmoningai įsilietų į bendrą namų atmosferą.

 

Reikia patarimo, kuris stikliukas ar taurelė geriausiai atskleistų specifinio gėrimo ypatumus, o gal turite klausimų dėl asortimento? Kreipkitės į mus telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į rūpimus klausimus, o prireikus – patarsime, kuris gaminys galėtų atitikti jūsų poreikius.