Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Wok keptuvės

Kone kiekvienas žino, kad norint pasigaminti kitos užsienio šalies patiekalą, gali prireikti tam tikrų indų. Šiuo atveju, wok keptuvės leis mėgautis gardžiais Azijos virtuvės patiekalais. Zana.lt asortimente rasite aukštos kokybės gaminių, kuriais galėsite naudotis ne vienerius metus. Čia rasite gidą, kuris leis patogiai išsirinkti prekę tiek internetu, tiek fiziniuose salonuose.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Profesionali wok keptuvė – ne tik profesionalams

 

Aromatingais Azijos patiekalais galima mėgautis ne tik restoranuose, bet ir namuose. Norint išmėginti sveikus azijietiškus receptus, nereikia būti profesionalu. Tam prireiks tik tinkamų virtuvės reikmenų ir nusiteikimo. Greitam kepimui reikalinga greitai ir lengvai įkaistanti medžiaga, todėl plieninė wok keptuvė – puikus pasirinkimas. Be to, šis virtuvės reikmuo gali būti puiki dovana tėčiui, mamai ir kitiems, kurie mėgsta išbandyti vis naujus skonius.

 

Kam naudojama wok keptuvė?

 

Wok keptuvės yra gana aukštos, išgaubtu dugnu ir plonomis sienelėmis. Metalinis indas naudojamas ant itin didelės ir atviros ugnies. Dėl greito gaminimo naudojamas mažas kiekis riebalų, todėl patiekalai yra itin sveiki. Šiose keptuvėse dažniausiai apdorojamos daržovės ir mėsos produktai. Svarbu paminėti, kad tokio tipo indai tinkamiausi naudoti ant dujinių arba elektrinių viryklių.

 

Kaip išsirinkti gerą kinišką keptuvę?

 

Prieš įsigyjant bet kokį gaminį, ar tai būtų puodai, ar stalo įrankiai, ar wok keptuvės, reikia įvertinti skirtingus kriterijus. Rinkdamiesi kiniškas keptuves, atsižvelkite į:

 

 • medžiagą;
 • dydį;
 • rankenos tipą.

 

Medžiaga, iš kurios pagamintas indas, lemia funkcines jo savybes, todėl būtina į tai atsižvelgti. Zana.lt kataloge esantys metaliniai gaminiai – atsparūs staigiems temperatūros pokyčiams, greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą. Dydis ir rankenos tipas – ne ką mažiau svarbūs kriterijai. Įvertinkite valgymo ir gaminimo įpročius. Jeigu gaminate visai šeimas, rinkitės didesnio skersmens keptuvę. Žinoma, atsižvelkite ir į tai, iš ko pagaminta indo rankena, įsitikinkite, kad ši yra atspari karščiui.

 

Įvertinę visus aukščiau minėtus kriterijus, įsigysite kokybišką gaminį Azijos patiekalams gaminti. Tinkamo dydžio indas su patogia rankena leis sklandžiai pasigaminti mėgstamą patiekalą. Kadangi virtuviniai reikmenys skiriasi pagal skirtingus kriterijus, įprasta, kad ir kiekviena wok keptuvė kaina skirsis.

 

Wok keptuvės priežiūra

 

Norint, kad šie virtuvės reikmenys būtų kuo ilgaamžiškesni, reikia tinkamai juos prižiūrėti. Palaikyti prekinę išvaizdą nėra sudėtinga, reikia žinoti kelis esminius aspektus:

 

 • panaudoję ar įsigiję naują kinišką keptuvę, šią nuplaukite švelniu indų plovikliu;
 • nusausinkite sausomis servetėlėmis ar virtuviniu rankšluosčiu;
 • ant atviros liepsnos kaitinkite gaminį iš visų pusių, kol šis pradės keisti spalvą;
 • naudodamiesi sausomis servetėlėmis, ištepkite visą paviršių augaliniu aliejumi;
 • ištepę, dar 3–5 minutes pakaitinkite ant vidutinės ugnies.

 

Prižiūrint šiuos indus, svarbiausia tinkamai juos nusausinti, nes drėgmė skatina rūdžių atsiradimą. Kaitinti geriausia tol, kol gaminio paviršius taps blizgus. Žinodami svarbiausius priežiūros ypatumus, užtikrinsite ne tik prekinę gaminio išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą.

 

Pritrūkote informacijos, o gal turite klausimų apie specifinę prekę? Susisiekite jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu arba žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausius virtuvės reikmenis.