Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Alaus taurės

Dairotės kokybiškos, stilingos alaus taurės, o gal domina stikliniai alaus bokalai internetu? Nesvarbu, aktualus solidus alaus bokalas ar elegantiška taurė – virtualiame salono „Žana“ asortimente rasite įvairių formų ir dydžių unikalias talpas. Svarbu, kad specializuota stiklinė arba taurė būtų ne tik patogios, bet ir papildytų savitą interjerą ir leistų mėgautis gėrimo aromatu, skoniu. Tiesa, bokalu bei taure alui džiaugsitės kur kas labiau, jei pasirinksite tikslingai. Paruošėme trumpą gidą, kuris padės įsigyti tinkamiausią gaminį internetu.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Alaus bokalas ar taurė: ką rinktis?

 

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, kad kokybiškus bokalus ir stilingas alaus taures pirkti rekomenduojama specializuotose parduotuvėse. Verta pasidomėti ne tik patikimu paslaugos teikėju, bet ir pačiu gamintoju. Idealu, jei šis specializuojasi modernių virtuvės reikmenų sferoje. Abu kokybiški indai puikiai atliks savo funkciją – galėsite patogiai ir skoningai mėgautis alumi. Vis dėlto, yra keli taurių ir bokalų skirtumai, kuriuos apžvelgiame žemiau.

 

Alaus bokalai – kasdienai

 

Salono „Žana“ virtualiame asortimente rasite ne vieną universalų, bet kokiai šio gėrimo rūšiai tinkantį gaminį. Lygiai taip pat kaip ir taurių, bokalų formos ir tūris skiriasi. Pavyzdžiui, lengvas, šviesus alus neretai patiekiamas tiesiuose arba apačioje kiek siaurėjančiuose bokaluose, o štai tamsus, aromatingas – siaurėjančiuose tiek stiklinės viršumi.

 

Rekomendacija: kokybiškus bokalus siūlome įsigyti namų reikmėms, lauko terasos „virtuvei“. Šie praverčia tuomet, kai norima tiesiog pasimėgauti įprasto vėsaus gėrimo stikline. Tačiau ant puošnaus šventinio stalo bokalai alui gali atrodyti per grubiai.

 

Alaus taurės – lėtiems ritualams

 

Specialistai sako, kad pagrindinis klausimas turėtų būti ne alaus taurė ar bokalas alui, o koks alus dažniausiai atsiduria ant Jūsų stalo. Ne be reikalo kraftinį alų kuriantys gamintojai pateikia ir stiklinės rekomendacijas – aprašo, kaip turėtų atrodyti specialus alaus bokalas. Nišinis gėrimas pasižymi unikaliomis savybėmis. Tam, kad šios pilnai atsiskleistų, reikalinga ne tik tinkama temperatūra, bet ir stiklinio indo linkiai. Situacija čia panaši, kaip ir su kitų alkoholinių gėrimų taurėmis ar grafinais.

 

Rekomendacija: alaus taure susikursite išskirtinį, lėtą ragavimo ritualą, atskleisite neeilines skonių ir aromato natas. Pavyzdžiui, tulpės formos taurėje kur kas ilgiau užsilaiko ir pamažu atsiskleidžia aromatas. Be to, iš taurių dažnai geriame mažesniais gurkšneliais – skanaudami pajuntame kiekvieną natą. Taurę galima drąsiai statyti ne tik ant kasdienio, bet ir šventinio stalo. Tai viena originalių įkurtuvių dovanų idėjų.

 

Neretai įprasti alaus bokalai alaus stiklines nurungia vien dėl elementaraus nežinojimo – kokią stiklinę pasirinkti skirtingoms gėrimo rūšims. Galite paanalizuoti nišinių kraftinių gėrimų gamintojų rekomendacijas arba tiesiog „Žana“ salone įsigyti universalius gaminius. Norime priminti, kad abi skirtingos talpos pasižymi unikaliomis savybėmis, tad namuose vietos verta rasti abiem.

 

Kaip išsirinkti bokalą ar taurę alui?

 

Šiandien alaus taures parduoda ne tik specifinėje nišoje prekiaujantys profesionalai, bet ir kasdienių buities ir maisto prekių parduotuvių savininkai. Vis dėlto, jei norite specializuoto gaminio ji reikėtų įsigyti būtent tokioje parduotuvėje. Ypač jei išskirtiniam gėrimui talpas perkate internetu – kokybiškos taurelės ar alaus bokalai pirkti specializuotose parduotuvėse pateisins Jūsų lūkesčius.

 

Aišku viena – kiekvienam alkoholiniam gėrimui yra skirta specifinė taurė. Bokalus ir taures alui reikėtų rinktis pagal tam tikrus kriterijus – 5 esminius apžvelgsime žemiau.

 

  • Mėgstamas alus: bet kokias alaus taures ar stiklines reikėtų rinktis ne tik pagal patrauklią išvaizdą, bet ir formą, kuri geriausiai atskleidžia unikalaus gėrimo skonį, aromatą, spalvą. Jei tai stiprų aromatą turintis gėrimas, dairykitės tulpės formos taurių arba į viršų siaurėjančių bokalų.

  • Tūris: svarbu įvertinti aktualų tūrį, indą galima pasirinkti tiek 250 ml, tiek 1 l. Vidutinis, universalus dydis galėtų svyruoti tarp 300 ir 550 ml.

  • Interjeras: pasirinkimas priklauso ir nuo interjero – įsivaizduokite, kaip daiktas atrodys bendrame kontekste. Jei kuriate solidžia klasika alsuojančias erdves, indas ant kojelės atrodys kur kas lengviau ir estetiškiau.

  • Stalo serviravimas: įvertinkite ir stalo serviravimo ypatumus, mėgstamą stilistiką, kuriamą atmosferą. Bokalais kuriama labiau kasdienė aplinka, jie dažniausiai dedami ant ypatingai neserviruoto stalo. Priešingai – taurių rinkiniai papuošia tiek kasdienį, minimaliai serviruojamą stalą, tiek šventės vietą.

  • Proga: virtuvės reikmenis įprasta dovanoti įkurtuvių proga. Jei dairotės dovanos šio gėrimo žinovams, labiau tiks būtent taurių, o ne alaus bokalų rinkinys. Šis atrodys šventiškiau ir leis mėgautis kraftiniu alumi – jo unikalia skonių bei aromatų kelione.

 

Taurė ar alaus bokalas alui nesuteiks neeilinių savybių, bet tikrai leis geriau atskleisti gamintojo kuriamą skonių ir aromatų derinį. O jums – susikurti jaukų, lėtą skonių ritualą. Mėgstate dailiai serviruotą stalą? Zana.lt kataloge susikurkite jūsų braižą atspindintį, prie kitų indų, pavyzdžiui, lėkščių stilistikos, derantį rinkinį.

 

Turite su specifiniu bokalu ar taurėmis susijusių klausimų? Mielai juos atsakysime ir parekomenduosime individualiai Jums tinkamiausią variantą. Pasirinkite patogiausią konsultacijos būdą – telefonu, el. paštu, žinute socialinių tinklų platformose. Patikusius daiktus, tikėtina, rasite ir fiziniuose salonuose.