Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Gertuvės

Nesvarbu, ar užsiimate intensyvia veikla sporto salėje, ramiai dirbate biure ar leidžiate laisvalaikį lauke – gertuvės bet kokiu momentu padeda atsigaivinti. Tam, kad jaustumėtės gerai, itin svarbu palaikyti skysčių balansą, ypač šiltesniu metų laiku. Tinkama gertuvė padeda pasirūpinti savimi ir kartu sumažina būtinybę pirkti vienkartinius plastikinius buteliukus. Zana.lt asortimente rasite tiek paprastas, bet skoningas, tiek stilingas plastikines, tritano, termo ir iš kitokių medžiagų pagamintas gertuves bei puodelius. Mėgstantys aktyvią veiklą taip pat gali įsigyti sportinį dangtelį.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Platus asortimentas

 

Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis iš įvairių gertuvių, geriausiai atitinkančių visus Jūsų poreikius. Galime pasiūlyti indus, pagamintus iš šių medžiagų:

 

 • Plastikas. Tai kone populiariausios gertuvės internetu. Plastikas yra patvari medžiaga, kurią pažeisti ganėtinai sunku. Visgi ji pakankamai lengva, todėl gertuvę nešiotis kartu su savimi yra patogu. Tokie indai taip pat pasižymi formų, spalvų ir dydžių įvairove. Svarbiausia, kad juos galima be rūpesčių plauti indaplovėje.
 • Nerūdijantis plienas. Iš šios medžiagos pagaminta termo gertuvė – ekologiškas pasirinkimas, nes tokias galima itin lengvai perdirbti, kai nebenorite jų daugiau naudoti. Jos sukurtos taip, kad nerūdytų, todėl yra itin patvarios. Nerūdijantis plienas taip pat chemiškai nereaguoja su skysčiais, todėl į Jūsų gėrimus nepatenka jokie kenksmingi chemikalai. Tai naudinga, jei gertuves kasdien naudojate ne tik vandeniui, bet ir kavai, sultims ar limonadams. Šaltus skysčius jos palaiko vėsius iki 24 val., o karštus šiltais – net iki 6 val. Kaip ir plastikinius, daugelį jų galite plauti indaplovėje.
 • Stiklas. Stiklinės gertuvės pamėgtos daugelio žmonių – jose laikomas vanduo išlieka šviežias, o paviršius nepralaidus, todėl į jį neįsigeria kvapas, skysčiai jo nenudažo. Tai taip pat ekologiškas pasirinkimas, mat stiklą galima perdirbti daug kartų. Čia laikomi tiek šalti, tiek šilti gėrimai kurį laiką išlaiko savo temperatūrą, o pačią priemonę galite saugiai plauti indaplovėje. Kadangi tai – lengviau dūžtanti medžiaga, rekomenduojama įsigyti gertuves, padengtas minkštu silikonu. Taip kartu apsaugosite paviršių nuo įbrėžimų.
 • Tritanas. Tai saugus naudoti plastikas, kuriame nėra BPA, kitaip tariant, jo gamyboje nenaudojama kenksminga cheminė medžiaga bisfenolis ir jo atmainos. Tritano gertuvė itin tvirta ir atspari smūgiams, todėl galite ją laisvai naudoti, nebijodami subraižyti ar sugadinti. Į ją taip pat neįsigeria jokie kvapai, galite plauti indaplovėje.

 

Zana.lt kataloge pateiktos gertuvės internetu – už gerą, patrauklią kainą. Panaršykite ir iš visų esančių dydžių, tipų ir formų atraskite mėgstamiausią!

 

Kaip išsirinkti gertuvę?

 

Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kokiais tikslais planuojate ją naudoti: kasdien ar rečiau, keliaudami į išvykas ar į sporto salę. Taip pat verta atsižvelgti ir į šiuos aspektus:

 

 • Kaina. Dažniausiai, norėdami sutaupyti, žmonės nusiperka pačią pigiausią prekę, nepagalvodami, kad ji gali būti itin nekokybiška. Rekomenduojama rinktis tokią, kurios kokybė, gamybos medžiaga santykinai atitinka kainą.
 • Patvarumas. Jūsų pasirinkta gertuvė turėtų būti atspari atsitiktiniams smūgiams, nepalankioms oro sąlygoms. Jei bijote, kad galite netyčia sudaužyti stiklinę gertuvę, verčiau rinktis papildomai padengtą silikonu.
 • Talpa. Paklauskite savęs, kiek paprastai skysčių išgeriate per dieną. Galutinis pasirinkimas priklausys nuo Jūsų atsakymo. Taip pat naudinga prisiminti ir tai, kad, nors mažesnės talpos gertuvės patogesnės transportuoti, jas reikia dažniau pildyti.
 • Uždarymas. Rinkitės patogiausią Jums. Jei norite greitai atsigerti kavos ar arbatos, užtenka indo su paprastu užsukamu kamšteliu. Jei indą transportuosite, tada naudingiau įsigyti tokį, kuris turi dvigubą uždarymo mechanizmą. Tuomet ir pati gertuvė liks švaresnė. 
 • Priedai ir papildomos funkcijos. Šios priemonės turi įvairių priedų, leidžiančių mėgautis savo gėrimu be jokių rūpesčių:

   

  • Infuzorius. Jis suteikia galimybę pagardinti vandenį mėgstamu skoniu ir natūraliu aromatu. Įmontuotas į priemonės vidų, jis savyje išlaiko vaisius, ledukus, neleidžia jiems pasklisti po vandenį.
  • Sportinis dangtelis. Tai kone būtinas priedas lankantiems sporto klubą. Su tokiu be vargo atsigaivinsite net ir intensyvios treniruotės metu.
  • Integruotas dirželis. Jis itin patogus norintiems visuomet turėti gėrimo po ranka. Toks variantas taip pat tinka sportuojantiems, keliaujantiems.

 

Tam, kad organizmas išliktų sveikas, būtina pasirūpinti reikiamu skysčių kiekiu. Zana.lt kataloge pateiktos gertuvės internetu padės Jums tai pasiekti! Išsirinkite labiausiai patinkančią, įdėkite į krepšelį, o mes pasirūpinsime, kad įsigytos prekės Jus pasiektų greitai ir saugiai. Jei kyla klausimų, drąsiai kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu.