Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Kavos puodeliai

Įsivaizduokite save jaukiai įsitaisiusius ant sofos svetainėje ar besišnekučiuojančius su draugais prie stalo, Jūsų rankose – dailus kavos puodelis, pripildytas skaniausios latės kavos. Gyvenime yra tik keletas dalykų, geresnių už pirmąjį kavos gurkšnį, ir vienintelis būdas tai padaryti dar geresne patirtimi – gerti ją iš ko nors elegantiško. Zana.lt asortimente pateikiami patrauklių formų ir stilių kavos puodeliai internetu. Nesvarbu, ar Jūs ieškote puodelių su lėkštėmis, stiklinių indų, kažko su rankena ar be jos, mūsų kuruojamoje kolekcijoje rasite tai, kas geriausiai atitinka visus Jūsų norus.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Kavos puodelių tipai

 

Mėgaukitės arbata, kava, karšta kakava ir dar daugiau Jūsų pamėgtų karštų gėrimų iš nuostabių puodelių. Nepriklausomai nuo to, kaip gaminate kavą – elektriniu virduliu, aparatu – yra daugybė skirtingų kavos puodelių, kiekvienas iš jų turi skirtingą stiliaus apibūdinimą. Nežinote, kokį pasirinkti? Tam, jog rastumėte sau tinkamiausią variantą, iš pradžių atsižvelkite, iš ko jis pagamintas:

 

 • Stiklas. Tai ypač puikus derinys su karštais ir šaltais gėrimais. Stikliniai kavos puodeliai yra skaidrūs, todėl įgauna bet kokio gėrimo spalvą ir charakterį, ilgiau palaiko jų originalią temperatūrą. Dažniausiai gaminami iš grūdinto stiklo, jie pasižymi tvirtumu ir atsparumu mechaniniams smūgiams, todėl galite nesijaudinti, kad nukritę jie lengvai suduš. Jie taip pat atsparūs temperatūros kaitai, todėl reikalui esant, galite dėti į mikrobangų krosnelę. Grūdintą stiklą saugu dėti į indaplovę.
 • Porcelianas. Paprastas, prašmatnus ir elegantiškas, porcelianinis kavos puodelis – nesenstanti klasika, kurią galima pritaikyti tiek kasdieniam naudojimui, tiek specialioms progoms. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jie itin trapūs, bet neapsirikite. Specialiomis technologijomis porcelianas gaminamas iš kaolino, o tai suteikia šiems gaminiams tvirtumo. Be rūpesčių juos galite dėti į indaplovę, mikrobangų krosnelę.
 • Ketus. Iš šios medžiagos gaminami kavos puodeliai dažnai giriami už jų grožį, neįtikėtiną ilgaamžiškumą bei puikią kokybę. Ketus – itin tvirta medžiaga, jos gaminių nesudaužysite, nesubraižysite, į puodelį įpilti gėrimai išlieka šilti ilgą laiką. Tam, kad gėrimai neprarastų skonio, jų paviršius padengtas emaliu. Tai puikus derinys su ketaus arbatinuku.
 • Bambukinis pluoštas. Jei esate linkę kava mėgautis pakeliui į darbą, tada iš bambukinio pluošto pagamintas kavos puodelis – geriausias Jūsų draugas. Pakartotinai naudoti juos galite daug kartų, o atsisakę vienkartinių kavos puodelių, prisidedate prie aplinkos tausojimo.

 

Mūsų kataloge pateikiami iš šių medžiagų gaminami kavos puodeliai internetu. Tačiau nors medžiaga daro ganėtinai didelę įtaką renkantis šiuos gaminius, yra ir kitų aspektų, į kuriuos naudinga atsižvelgti.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Dėl daugybės variantų išsirinkti tinkamą kavos puodelį nėra lengva. Tam, kad ši užduotis taptų lengvesnė, naudinga atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

 

 • Paskirtis. Užduokite sau keletą klausimų: kur planuojate jį naudoti? Kokius gėrimus dažniausiai geriate? Kiek kavos išgeriate? Jei planuojate jį laikyti tik namuose, užteks paprasto puodelio. Tačiau jei dažnai keliaujate, gali prireikti tam pritaikyto kelioninio, su specialiu dangteliu. Taip pat atsižvelkite į ruošiamų gėrimų rūšis. Jei į savo kavą linkę maišyti kitus ingredientus, gali prireikti aukšto puodelio, kad gėrimas neišbėgtų viską maišant. Tiek, kiek išgeriate kavos, taip pat lemia galutinį nuosprendį – juk kai kurie per dieną išgeria net ir 5 kavos puodelius.
 • Dydis. Geriant kavą namuose, pilnai užtenka ir mažesnio, nes čia ją galite pasidaryti jos kada tik panorėję. Didesnės talpos kavos puodeliai labiau praverčia darbe, kuomet negalite skirti tiek daug laiko kiekvieną kartą jo pasipildyti pamėgtais gėrimais. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokią kavą dažniausiai geriate – ekspreso mėgėjams tereikia mažyčio puodelio.
 • Dizainas. Kai kurie kavos mėgėjai nesirūpina, ar jų kavos puodelis turi įmantrų dizainą, patrauklią išvaizdą, o kiti specialiai ieško puodelių su tam tikrais posakiais, išmarginimais, paveikslėliais. Galite rasti paprastų, vienos spalvos puodelių, taip pat – ir su įdomiais raštais, spalvingais piešiniais ar akį traukiančiomis frazėmis. Galutinis pasirinkimas priklauso nuo Jūsų norų.

 

Daugelis žmonių, geriančių kavą, gali patikinti, kad gėrimo skonis priklauso nuo to, iš kokio puodelio jį geria. Todėl pasirinkti tinkamiausią – ypač svarbu. Atsižvelkite į savo poreikius ir paklauskite savęs, ko išties norite. To beklausdami, apsižvalgykite po mūsų kataloge pateiktas prekes. Čia dėmesio laukia Jūsų svajonių kavos puodeliai. Jei norite produktus pamatyti gyvai, užsukite į „Žana“ fizinius salonus, o jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu. Tegul šie indai žavi ir kviečia pasilepinti kasdien!