Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Taupyklės

Pinigų taupyklė – patraukli ir praktiška interjero detalė, galinti papuošti įvairias namų erdves: svetainę, prieškambarį, miegamąjį, vaikų ar darbo kambarį. Taip pat tai originali dovana tiek mažam, tiek dideliam. Zana.lt asortimente Jūsų laukia stilingos ir įdomios taupyklės internetu. Tad kviečiame pasižvalgyti!

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Originalios taupyklės – santaupoms, namų dekorui ir dovanoms

 

Pagrindinė taupyklės paskirtis – leisti patogiai taupyti grynuosius pinigus. Tai ne tik naudingas, bet ir malonus įprotis, mat reguliariai atsidėdami po nedidelę pinigų sumą, ilgainiui galite sukaupti pakankamai daug santaupų. Žinoma, šiais laikais yra daug kitų, modernesnių taupymo būdų. Todėl pinigų taupyklės dažniau naudojamos kaip papildomas sprendimas, o dar dažniau – kaip interjero detalės.

 

Stilingo dizaino medine taupykle-raide galima papuošti ir vaikų kambario lentyną, ir miegamojo spintelę, ir darbo stalą, taip suteikiant erdvei daugiau asmeniškumo. Pasirinkta raidė-taupyklė gali atspindėti tiek žmogaus vardą, tiek tam tikrą žodį-palinkėjimą, pavyzdžiui, laimę, sėkmę ar meilę. Todėl kartu tai gali būti ir originali dovana!

 

Zana.lt asortimente esančios medinės taupyklės-raidės išsiskiria tuo, jog turi permatomą priekį. Visų pirma, tai leidžia matyti, kuri taupyklės dalis yra užpildyta, o antra – dėl besikaupiančių monetų ir / ar banknotų jos išvaizda nuolat kinta, kas suteikia papildomo įdomumo.

 

Kaip išsirinkti taupyklę?

 

Tam, kad taupyklė tobulai papildytų Jūsų namų erdvę arba būtų puiki dovana, renkantis ją, derėtų atsižvelgti į keletą kriterijų. Tad plačiau aptarkime pagrindinius iš jų.

 

Kam skirta taupyklė?

 

Vienas pirmųjų ir svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte įvertinti, – kam bus skirta taupyklė? Jei norite šią interjero detalę naudoti kaip dekoraciją savo namuose, atsižvelkite į juose vyraujantį stilių, taip pat pagalvokite, kur planuojate laikyti taupyklę. Apsvarsčius šiuos aspektus, bus lengviau nuspręsti, kokio dizaino ir dydžio taupyklė Jums tinkamiausia. Pavyzdžiui, jei norite užpildyti plačią lentyną, ieškokite pakankamai didelės taupyklės. Esant poreikiui, ją galite derinti su kitomis interjero detalėmis, pavyzdžiui, vazažvakide ar net namų kvapu. O ant nedidelio rašomojo stalo labiau tiks mažesnė, prie kambario stiliaus deranti taupyklė.

 

Jei taupyklę planuojate įteikti kaip dovaną, įvertinkite, kam – vaikui ar suaugusiajam – jis bus skirta. Dažnai taupyklės vaikams būna žaismingesnio dizaino ir ryškesnių spalvų, o taupyklės suaugusiems pasižymi prabangesne išvaizda. Visgi, jei ieškote ilgaamžės dovanos, verta rinktis neutralaus dizaino gaminį. Geras pavyzdys šiuo atveju galėtų būti medinė taupyklė-raidė. Dėl minimalistinio dizaino ji puikiai dera įvairaus stiliaus erdvėse, o savo forma patraukia tiek vaikų, tiek suaugusiųjų dėmesį.

 

Taupyklės medžiaga

 

Taupyklės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi tam tikromis estetinėmis savybėmis. Jau minėtos medinės taupyklės idealiai tinka vertinantiems natūralumą ir norintiems jaukaus akcento namuose. Metalinės taupyklės gali turėti įvairią apdailą ir dažniausiai pasižymi modernia išvaizda. Permatomos stiklinės taupyklės atrodo itin originaliai. Na, o keramikinės taupyklės dažniausiai yra klasikinės išvaizdos ir gali būti įvairių spalvų.

 

Taupyklės forma

 

Taupyklės gali būti įvairių formų – nuo klasikinių iki modernų. Tradicinis variantas – kiaulė-taupyklė. Ją žino, ko gero, kiekvienas. Taupyklė-seifas taip pat gan populiarus pasirinkimas. Na, o raidė-taupyklė / taupyklė-rėmelis tobulai tinka ieškantiems kažko originalaus ir prasmingo.

 

Taupyklė – puiki dovana įvairiomis progomis

 

Pinigų taupyklė gali būti šauni dovana įvairiomis progomis. Pavyzdžiui, taupyklė krikštynoms su pirmąją mažylio vardo raide – ne tik simbolinė, bet ir praktiška dovana. „M“ raidė-taupyklė vestuvėms gali simbolizuoti meilę ir paskatinti jaunuosius taupyti bendriems šeimos tikslams. Na, o gimtadienio proga kaip palinkėjimas gali būti įteikiama „K“ raidė-taupyklė kelionėms.

 

Ieškote gražios taupyklės savo namams? O gal manote, kad raidės formos taupyklė vaikams galėtų būti puiki dovana, paskatinanti juos taupyti? Tuomet zana.lt asortimente esančios taupyklės vertos Jūsų dėmesio. Pasižvalgykite!