Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Stalo įrankių rinkinys Pintinox ALBERI D'INVERNO, 24 dalys

(0 atsiliepimai)
Kodas: PX04107091
Gamintojas: Pintinox

75,00 €

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkinys ALBERI D'INVERNO iš italų gamintojo „Pintinox".
Originalus stalo įrankių serijos ALBERI D'INVERNO dizainas įkvėptas gamtos motyvų - stalo įrankių forma imituoja medžių siluetus žiemos metu.
Stalo įrankiai ALBERI D'INVERNO pagaminti iš (3.5 mm storio) kokybiško 18/10 nerūdijančio plieno. Stalo įrankių ALBERI D'INVERNO gamybos procese naudojamos naujausios gamybos technologijos, kurios užtikrina aukštą įrankių kokybę, ilgai išliekančia puikią išvaizdą.
Stalo įrankiai supakuoti į dailią dovaninę dėžutę.

Italų kompanija PINTINOX, tai gerai visame pasaulyje žinoma aukštos kokybės skoningų stalo įrankių ir virtuvės reikmenų gamintoja. Kompanija „Pintinox" yra vertinama už aukšta gaminių kokybę. Kompanija užtikriną visų savo gaminių išskirtinumą ir aukštą kokybę.

Stalo įrankių rinkinio „Pintinox" ALBERI D'INVERNO charakteristikos:
Kilmės šalis Italija.
Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno.
Blizgus metalo apdirbimas.
Galima plauti indaplovėje.
Dovaninė pakuotė.

Stalo įrankių rinkinį „Pintinox" ALBERI D'INVERNO sudaro:
6 x Stalo šaukšta.
6 x Stalo šakutės.
6 x Stalo peiliai.
6 x Arbatos šaukšteliai.

Apie gamintoją "Pintinox"

Pintinox S.p.A. yra įsikūrusi Italijos srityje  vadinamoje "Valtrompia", kuri visada buvo stirpiai susieta su metalo apdirbimo sektoriumi.

1929 metais Giacomo Pinti nusprendė pradėti savo verslą atidarydamas pirmąsias dirbtuves Lumezzane, kur pradėjo gaminti chromuotus stalo įrankius ir peilius. Kompanija sparčiai augo ir tapo svarbia pramonės kompanija.

1950-ųjų pradžioje didžiulis potencialas, kurį siūlo nerūdijantis plienas, naudojamas namų apyvokos daiktams, suteikė papildomą pramonės pagreitį, todėl bendrovė tapo viena iš svarbiausių Italijoje stalo įrankių ir keptuvių gamintoja.1960 m. viduryje su antrosios kartos "Pinti" šeima bendrovė pasiekė neginčijamą stalo įrankių ir keptuvių gamintojo lyderio vaidmenį. Gamyba buvo perkelta į naują vietą – Sarezzo. Trečioji šeimos karta, kurią sudaro keturi pusbroliai, dabar valdo įmonę. Didelė modernizacija paskatino įmonę įsigyti pramoninių automatizuotų sistemų ir visiškai atnaujinti produktų asortimentą.

Pinti Inox yra lyderiaujanti kompanija gaminati nerūdijančio plieno buities gaminius.  Be tradicinės didmeninės prekybos Pinti Inox specializuojasi įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, viešojo maitinimo, reklamos ir G.D.O (Great Organised Distribution).

Turėdama labai lanksčią gamybos struktūrą, Pinti Inox yra viena iš nedaugelio Italijoje veikiančių bendrovių, kurios gali kartu gaminti stalo įrankius, peilius, virtuvės reikmenis ir tuščiavidurius gaminius, todėl metinė apyvarta viršija 30 milijonų eurų. Pinti Inox gamina 120000 vienetų įrankių, 15000 peilių ir 5000 keptuvių kiekvieną dieną. Visi gaminiai yra gaminami su Pintinox and Pinti prekiniu ženklu ir parduodami apie 50-tyje šalių. Patogi geografinė padėtis Lumezzane rajone leidžia Pinti Inox dirbti su labiausiai patyrusiais ir profesionaliais indų ir įrankių gamybos specialistais. Atsižvelgdami į šiuolaikinius klientų poreikius, Pinti Inox investavo į aukščiausios kokybės apdailą, išlaikant pagrįstą kainą. Pinti Inox yra gavęs ISO 9001 sertifikatą, kuris užtikrina projektavimo, kūrimo ir gamybos kokybę.

Pinti Inox produktai

Visos "Pintinox" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Stalo įrankių rinkiniai
Rinkinys 24 vnt.
Pagaminta iš Nerūdijantis plienas
Gamintojas Pintinox
Serija Alberi D'Inverno

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Savanorių a. 2a

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 44023

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Pramonės g. 6 (PC BRUKLINAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 41 552595

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 5 2711803

Ozo g. 18 (PPC OZAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92527

Lakūnų g. 24 (OUTLET PARK)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Panašios prekės

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis