Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Garų puodai

Vieni žmonės maisto gaminimą laiko hobiu, malonumu, kiti – tiesiog kasdiene būtinybe, tačiau visus juos vienija bendras noras: mėgautis ne tik skaniais, bet ir sveikais patiekalais. Tad nesvarbu, kiek laiko Jums tenka praleisti virtuvėje, – apie garų puodo įsigijimą pamąstyti išties verta. Jeigu racione dominuoja daržovės, jūros gėrybės ar paukštiena, garų puodas pravers norint šiuos produktus paruošti dar sveikiau ir pasirūpinti, kad stalą pasiektų tik maistingi, mažai kaloringi patiekalai. Jais gardžiuotis galite tiek kasdien, tiek įvairiomis progomis.
Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

  • Rodyti per puslapį
  • 36
  • 64
  • 128
  • per puslapį
Atlikta

Puodų rūšys

Šie puodai gali būti kelių tipų: elektriniai arba garintuvai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, grūdinto stiklo. Elektriniuose puoduose dažnai yra įmontuotas laikmatis, kuris įspėja praėjus nustatytam gaminimo laikui. Kai kurie puodai pasižymi ir aibe naudingų funkcijų: maistą juose galima atšildyti, atidėti gaminimą keletui valandų, papildomai palaikyti šilumą po gaminimo, kad paruošti gaminiai neatšaltų. Vis dėlto dėmesio verti ir ne elektriniai garų puodai.

 

Paprasta ir naudinga alternatyva

Iš nerūdijančio plieno ar grūdinto stiklo pagaminti garintuvai naudojami labai paprastai: jie tiesiog uždedami ant atskiro, vandens pripildyto puodo. Puodų, skirtų garinimui, apačioje yra skylės, pro kurias patenka verdančio vandens garai. Šis procesas yra efektyvus, o įrangai nereikia išleisti daug pinigų: reikalingas tik paprastas ir garų puodas, kurį ant jo uždėsite. 

 

Kaip jau minėjome, maistą ruošiant garuose aliejus nereikalingas. Kad ir kaip skaniai atrodytų keptas apskrudęs maistas, jis ne tik yra labai kaloringas, tačiau ir gausus kepimo metu susidarančių kancerogenų, kurie ilgainiui didina riziką susirgti onkologinėmis ligomis. Maistas garintuve niekuomet nepridegs, neprilips prie dugno ir sienelių, išlaikys didžiąją dalį naudingų medžiagų, vitaminų. Galėsite pamiršti prikepusias keptuves ir ilgą jų šveitimą – garintuvą vėl paruošite naudojimui vos per kelias minutes. 

 

Lengvos priežiūros paslaptis yra gana paprasta – puodas yra pagamintas iš medžiagų, kurios užtikrina gamybos proceso efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Be to, garų puodo rankenėlės pagamintos taip, kad jas būtų patogu paimti, o gaminimo metu jos neįkaistų. Nerūdijančio plieno garų puodas – tai prietaisas, kuris turėtų rasti vietą kiekvienoje virtuvėje.

 

Susisiekite su mumis

Jeigu renkantis puodą iškilo klausimų ar norite pasitikslinti dėl užsakymo detalių, maloniai prašome kreiptis svetainės viršuje nurodytu telefono numeriu darbo dienomis arba užsukti į mūsų parduotuves, esančias visuose Lietuvos didmiesčiuose. Mielai patarsime tiek dėl šio puodo, tiek dėl kitų indų, virtuvės reikmenų pasirinkimo.