Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Indukcinė aliuminė keptuvė Ballarini SALINA, 20 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: BL1005120
Gamintojas: Ballarini

69,90 EUR

- 1 +

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

Salina kolekcijos ypatybės: sutvirtinta nerūdijančiomis aliuminio kniedėmis; nerūdijančio plieno rankena, kuri nekaista ir yra tinkama naudoti orkaitėje; išorinis padengimas atsparus aukštoms temperatūroms; Granitium TI-X7 sluoksnių danga. Ypatingai tvirta ir ilgai laikanti titaninė danga, dviejų sluoksnių dugnas, specialiai sukurtas indukcinis pagrindas, kuris itin greit įkaista. TI-X bazė - nelimpanti išorinė danga; vidurinis "Keravis" sluoksnis su mineralų dalelytėmis; sluoksnis yra sutvirtintas dalelėmis ypatingam atsparumui; tvirta titano danga ypatingam atsparumui; grūdintas sluoksnis; ypač stora aliuminio bazė, formavimo proceso metu. naudojant spaudimą, suformuojama keptuvės bazė. Naudojamas ypatingai grynas aliuminis (98 %); išorinė nelimpanti danga.

Apie gamintoją "Ballarini"

Ballarini nuo 1990 m. paskatino virtuvės indų su nelimpančia danga rinkos plėtrą, reguliariai plėtodama inovacijas. Tai „Titanio" produktų asortimentas, ypač sėkminga „Gli Speciali" serija, „Fenice" keptuvės indukcinėms viryklės, „Il Rame“ kolekcija, „ILoveCooking“ kulinarinis projekt. Ir naujas „Thermopoint" indikatorius leidžiantis efektyviau naudoti energiją ir prailginti keptuvės su nelimpančia danga naudojimo trukmę.
Šiuo metu „Ballarini" yra pirmaujantis prekinis ženklas keptuvių su nelimpančia danga segmente. Prekės ženklo išskirtinės savybės yra stiprus ryšys su italų ir tarptautinėmis kulinarinėmis tradicijomis bei technologinės ir kūrybinės naujovės, būdingos „Ballarini" produktams.
„Ballarini“ įkūrė Circolo della Qualita (Kokybės klubą), klubą vienijantį kulinarijos ekspertus, šefus ir gurnamus, taip pat menininkus, rašytojus, mokslininkus. Klubas organizuoja parodas, renginius ir susitikimus, skatinančius kulinarinį meną.
„Ballarini S.p.A.“ yra viena iš svarbiausių Europoje įmonių gamybos apimčių požiūriu (daugiau nei 12 milijonų vienetų per metus), ir ji yra novatoriškumo lyderė tiek taikomųjų technologijų, tiek dizaino atžvilgiu.

Ballarini produktai

Visos "Ballarini" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Indukcinės keptuvės
Skersmuo 20 cm
Spalva Pilka
Pagaminta iš Aliuminis
Kolekcija Salina
Danga Granitinė
Tinka indukcinei viryklei Taip
Tinka indaplovei Taip

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 34687

Verkių g. 31C (Outlet Park)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 620 56199

Laisvės pr. 125 / J. Baltrušaičio g. 1

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 616 19124

Saltoniškių g. 9, Vilnius (ŽANA | Panorama)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 18233

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 612 29255

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 633 30118

Islandijos pl.32, Kaunas (PLC MEGA)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 611 11178

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 630 79412

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis