Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Tortinė ant kojelės IVV DIAMANTE CLEAR, 26cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: IVV82551
Gamintojas: IVV

57,00 EUR

- 1 +

Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

IVV stiklas suteiks lengvumo ir puošnumo bet kokiam interjerui. Kiekvienas IVV produktas yra pagamintas rankomis Italijoje, todėl gali būti, kad kiekvienas indas šiek tiek skirsis vienas nuo kitos. IVV stiklo gaminiai atrodo ypač elegantiškai ir skoningai. Tai yra aukščiausios kokybės produktai iš itin kokybiško stiklo, kuris savo savybėmis nenusileidžia krištolui.

Apie gamintoją "IVV"

„IVV“, „Industria Vetraria Valdarnese“, 1952 m. įkūrė stiklo meistrų grupė San Giovanni Valdarno mieste, pačioje Toskanos širdyje. Bėgant metams, IVV išaugo ir tapo vienu pagrindinių Europos pūsto stiklo ir rankų darbo stiklo gamintojų, suderindamas medžiagų, dizaino, tradicinių amatininkystės metodų ir proceso valdymo tyrimus, siekdamas sukurti objektus, kurie nuolat keistų ir atnaujintų kambarius bei pietų stalą.
IVV - „Industria Vetraria Valdarnese“ - įkūrė 1952 m. 30 kooperatyvo narių.
Buvo įkurta turint vienintelį didelį norą: išlaikyti ir sukurti naujas darbo vietas, kad išliktų senosios tradicijos, ir išmokyti stiklo pūtimo meno naujas kartas.
Mūsų produktai pradėjo kurtis ir tobulėti septintajame dešimtmetyje, kad patenkintų didėjantį naujų sprendimų poreikį ir augančią paklausą.
Dėl ankstyvo eksperimentavimo su „dizainu“ ir „spalva“ IVV produktai netrukus išsiskyrė iš panašių gaminių. 1969 m. persikėlėme į naują gamyklą Lungarno Guido Reni, kur vis dar dirbame.
Kai kilo aštuntojo dešimtmečio krizė, IVV pradėjo investuoti į gamybos modernizavimą. Nenutrūkstamo srauto krosnis pažymėjo įmonės posūkio tašką, nes tai leido išplėsti gaminių asortimentą iki lėkščių, vazų ir peleninių, vis dar gaminant ir tradicinius rankiniu būdu pūstus stiklo gaminius.
Dešimtasis dešimtmetis buvo tas, kai mūsų įmonė buvo pradėta pripažinti kaip kokybiško rankomis gaminamo stiklo gaminių lyderė.
Kai sukūrėme tinkamą projektavimo centrą ir kai pradėjome savo prekės ženklo pardavimo pastangas nukreipti į mažmeninės prekybos kanalus, mes sukūrėme pardavimo agentų tinklą ir Italijoje, ir Europoje.
Dešimtajame dešimtmetyje IVV tampa viena iš svarbiausių pasaulyje stiklo ir dovanų gaminių įmonių.
Plėtojome klientų ratą, plėtėmės į naujas rinkas ir užfiksavome didžiausią pelną per visą įmonės istoriją, nes nuolat tobulėjome kurdami naujus dizainus, naujas spalvas ir naujus projektus.
„IVV“ sustiprino savo, kaip bendrovės, padėtį šalies teritorijoje, o ne tik ekonomiškai. Mūsų šaknys yra glaudžiai susijusios su Valdarno istorija, mes suteikiame darbo daugeliui žmonių (beveik visi jie yra susiję su kooperatyvu) ir eksportuojame apie 55% savo produktų į viso pasaulio šalis.

Visos "IVV" prekės

Bendra informacija

Prekių grupė Tortinės
Skersmuo 26 cm
Spalva Skaidri
Pagaminta iš Stiklas
Kolekcija Diamante
Gamintojas IVV
Tinka indaplovei Ne

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 698 34687

Verkių g. 31C (Outlet Park)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 620 56 199

Ozo g. 25 (PC AKROPOLIS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 663 88633

Saltoniškių g. 9, Vilnius (IMDECO | Panorama)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 698 18233

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 37 224 506

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 633 30118

Islandijos pl.32, Kaunas (PLC MEGA)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 611 11178

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 79412

Panevėžys

Klaipėdos g. 143A (PC BABILONAS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 59019

Šiauliai

Aido g. 8 (PC AKROPOLIS)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: 8 630 92317

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis