Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Šakutė SOLA Luxor, 20,6 cm

(0 atsiliepimai)
Kodas: SOL11LUXO 021
Gamintojas: Sola

3,30 EUR

- 1 +

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

Įspūdingas ir novatoriškas pasirinkimas, apimantis universalumą ir šiuolaikinį dizainą, leidžiantis pakeisti bendrą stalo įvaizdį - tai SOLA kompanijos kuriama produkcija. Nuo pat 1922 metų SOLA yra viena iš pasaulyje pirmaujančių įmonių aptarnavimo srityje. Visi unikalūs dizainai yra sukurti patvariai ir kokybiškai. Šie įrankiai yra pagaminti iš tvaraus 18/10 nerūdijančio plieno, kuris garantuoja viso gyvenimo malonumą virtuvėje.

Šakutės ,,SOLA" Luxor charakteristika:
Pagaminta Olandijoje
Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno
Galima plauti indaplovėje
Ilgis - 20,6 cm

Apie gamintoją "Sola"

Iš vietinės gamyklos Centrinėje Europoje, per 150 metų įmonė tapo reprezentaciniu šveicarų stalo įrankių ir stalo patiekimo įrankių gamintoju pasaulinėje rinkoje.
Kiekybiniu požiūriu „Sola Switzerland AG“ yra didžiausia Šveicarijos stalo įrankių gamintoja ir kiekvienais metais užima svarbią rinkos dalį visoje Europoje. Įmonė veikia iš daugelio gamybos vietų, norėdama patenkinti klientų poreikius visame pasaulyje dėl didelio ir įvairaus stalo įrankių asortimento.
„Sola“ unikalumas reiškia, kad kiekvienais metais užtikrinamas stabilus patrauklių naujų modelių srautas, kurio stilius ir kūrybiškumas yra be galo populiarūs profesionaliuose, mažmeninės prekybos ir oro linijų kanaluose visame pasaulyje. Tai leidžia „Sola Switzerland AG“ išlikti labai atsakingam į unikalius klientų reikalavimus ir poreikius ir žengti gyvybiškai svarbų žingsnį į priekį, taip atsakant į naujausias tendencijas ir ypatumus visose rinkose.
Unikali bendrovės kompetencija projektavimo srityje kartu su gerai įrengta dizaino studija, kurioje pilno dydžio 3D stalo įrankių modelius galima suprojektuoti ir pagaminti iš plieno, prieš pradedant prototipų siuntimą tiesiai į gamybos vietas, padeda palaikyti nuolatinę paramą ir reaktyvumą.
Dėka jaunos vadybos komandos ir visos darbuotojų aistros „Sola“  gali patenkinti šiuolaikinio verslo iššūkius ir reikalavimus bei atsakyti į juos. Nuolatinis ritmas, susijęs su didelėmis investicijomis į moderniausių technologijų įsigijimą, garantuoja, kad klientai gali išlaikyti konkurencinį pranašumą rinkoje.
„Sola Switzerland AG“, kaip ISO sertifikuota įmonė, garantuoja nepriekaištingą kokybės kontrolę, pradedant nuo žaliavų pasirinkimo, gamybos procesų, tokių kaip pjaustymas, valcavimas, karštas arba šaltas kalimas, sidabro apdirbimas ir tuščiavidurių rankenų apdorojimas iki viso pakavimo proceso. Griežta kokybės analizės procedūra kiekviename gamybos etape, garantuoja, kad produktai nepriekaištingos ir patikimos būklės pasieks kiekvieną galutinį vartotoją.

Sola produktai

Visos "Sola" prekės

Bendra informacija

Pagaminta iš Nerūdijantis plienas
Serija Luxor

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 34687

Laisvės pr. 125 / J. Baltrušaičio g. 1

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 616 19124

Saltoniškių g. 9, Vilnius (ŽANA | Panorama)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 18233

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 612 29255

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 633 30118

Islandijos pl.32, Kaunas (PLC MEGA)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 611 11178

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 630 79412

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis