Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Puodelis Asa HEY You are awesome, smėlio sp., 350 ml

(0 atsiliepimai)
Kodas: ASA17060277
Gamintojas: ASA

18,00 EUR

- 1 +

Pažymėk prekę

Mano asortimentas

Dalinkis

Puodelis iš Hey! iš ASA kiekvieną rytą išreikš teigiamą energiją! Patiekite joje savo mėgstamą kavą ar arbatą, o užrašas „tu esi nuostabus“ primins jums ar jūsų svečiams, kad esate fantastiški žmonės ir kiekviena akimirka priklauso jums!

• talpa: 350 ml

• naujas kaulinis porcelianas

• smėlio spalvos

• Galima plauti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje

Puodelis, reiškiantis mintis, yra puikus pasiūlymas pozityvaus požiūrio ir unikalių dekoracijų mėgėjams. Pagamintas iš modernaus kaulinio porceliano , kuriam būdingas didesnis patvarumas , išlaikant klasikinę smulkaus porceliano išvaizdą. Jo išorinis sluoksnis padengtas subtiliu smėlio spalvos atspalviu , pabrėžiančiu baltą, dekoratyvinį užrašą, pagamintą naudojant smėliavimo techniką .

Kapučino, amerikietiškojo, vaisių ar žolelių arbatos su puodeliu „tu esi nuostabus“ skonis dar geresnis!

Spalvingi ir kartu prislopintų atspalvių indai su matiniu paviršiumi puikiai tiks prie bet kokio interjero stiliaus. Smėliasrove dengta dekoracija, puošianti šiuolaikinį kaulinį porcelianą, užtikrins neįtikėtiną patvarumą net plaunant indus indaplovėje.

Apie gamintoją "ASA"

1976 metais dizainerė Yvonne Schubkegel įkūrė ASA SELECTION kaip keramikos gaminių pardavimo kompaniją Höhr-Grenzhausen mieste Vokietojoje. Šiandien ji priklauso didžiausioms šio sektoriaus įmonėms. 

Sėkmės receptas nuo pat pradžių buvo koncentracija į "aiškių formų ir spalvų" filosofiją.

Nestandartinis ir paprastas dizainas, jausmas tendencijoms ir laiko dvasiai padarė  ASA kolekcijas išskirtinėmis. Visose produktų linijose unikalus ženklas yra paprasta ASA SELECTION formos kalba. Masinės gamybos pasaulyje kokybė ir dizainas yra lemiami veiksniai. ASA prekių ženklą ir jo dizainą sujungė su aukštos kokybės ir funkcionalaus dizaino koncepcija. ASA prekės yra gaminamos žmonių, kurie mėgsta savo darbą ir atlieka jį tobulai.

Dešimtmečių žinios apie medžiagų kilmę ir galimybes leidžia ASA gaminti tobulus gaminius, eksperimentuojant su gaminių matmenimis ir formomis. Šiame procese atsiranda unikalių gaminių, pagamintų iš natūralių žaliavų, kurie visada atitinka autentiškumo ir tvarumo paklausą. Kaip šeimos verslas, ASA mano, kad pagarba, atsakomybė, patikimumas ir lojalumas darbuotojams ir partneriams laikomi savaime suprantamu ir svarbiausiu dalyku.ASA tikslas - skatinti gyvenimo džiaugsmą aiškiu dizainu ir tvaria gamyba. ASA Selection prekinis ženklas yra nuolat vertinamas tarptautiniais apdovanojimais.

ASA Selection ypatingai didžiuojasi šiais apdovanojimais už dizainą: „Metų kompanija / Specializuotos prekybos partneris 2012/2013“, taip pat „Vokietijos prekinio ženklo apdovanojimas 2016“ (German Brand award).

ASA produktai

Visos "ASA" prekės

Bendra informacija

Tūris 350 ml
Aukštis 9,5 cm
Spalva Smėlio
Pagaminta iš Kaulinis porcelianas

Rašyti atsiliepimą ir vertinti gali tik prisijungę

Prisijungti

Šiuo metu komentarų nėra

Vilnius

Upės g. 9 (PC CUP)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 34687

Verkių g. 31C (Outlet Park)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 620 56199

Laisvės pr. 125 / J. Baltrušaičio g. 1

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 616 19124

Saltoniškių g. 9, Vilnius (ŽANA | Panorama)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 698 18233

Kaunas

Neries krantinė 18

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 612 29255

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 633 30118

Islandijos pl.32, Kaunas (PLC MEGA)

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 611 11178

Klaipėda

S. Daukanto g. 13

Žiūrėti per Google maps:

Tel: +370 630 79412

Klausti apie prekę

Vardas

El. paštas

Jūsų komentaras

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el.paštas) būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir saugomi klientų duomenų bazėje

Susipažinau ir sutinku su Privatumo taisyklėmis