Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Papuošalų dėžutės

Papuošalų dėžutės moterims ir vyrams – ne tik stilinga, bet ir itin funkcionali namų interjero detalė, skirta organizuotai ir patogiai laikyti žiedus, laikrodžius, sąsagas, grandinėles, apyrankes, auskarus bei kitus juvelyrinius dirbinius. Kokybiška ir tvirta dėžutė papuošalams laikyti – puiki investicija į Jums brangių juvelyrinių dirbinių ilgaamžiškumą. Nesvarbu, kokio dydžio yra Jūsų papuošalų kolekcija – mūsų el. parduotuvėje atrasite ir patogiai įsigysite įvairių stilių, spalvų, medžiagų bei dydžių papuošalų dėžutes internetu. Taigi, pasižvalgykite ir atraskite gaminį, pritaikytą Jūsų unikaliems poreikiams. Toliau – šiek tiek daugiau apie Zana.lt asortimentą ir tai, ką verta apsvarstyti renkantis.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Papuošalų dėžutės – kodėl verta įsigyti?

 

Išskirtinio dizaino dėžutė papuošalams yra ne tik žavus aksesuaras namų interjerui, bet ir funkcionalus gaminys tvarkingam juvelyrinių dirbinių laikymui. Šis gaminys turi daug privalumų, todėl tikrai yra vertas Jūsų dėmesio. Štai keletas pagrindinių privalumų:

 

 • Taupo vietą namuose. Kiekvienas perkamas aksesuaras dažniausiai būna supakuojamas į atskiras dėžutes, kurios kaupiasi mūsų namuose ir užima daug vietos lentynose, komodose bei stalčiuose. Tuo tarpu dėžutės papuošalams laikyti – galimybė sutalpinti visus turimus aksesuarus ir tokiu būdu sutaupyti vietos.

 • Patogu keliaujant. Puikus pavyzdys – nedidelė, kompaktiška papuošalų dėžutės moterims, kuri tampa neatsiejama patogių kelionių dalimi. Paprastai ir greitai susidėsite labiausiai mėgstamus aksesuarus ir saugiai juos transportuosite.

 • Visi aksesuarai laikomi vienoje vietoje. Didelės papuošalų dėžutės suteikia galimybę vienoje vietoje patogiai laikyti auskarus, žiedus, grandinėles, apyrankes bei kitus aksesuarus.

 • Lengva rasti reikiamą aksesuarą. Daugelis dėžučių aksesuarams turi įvairius skyrelius bei stalčiukus, kad būtų galima tvarkingai organizuoti papuošalus, lengvai juos rasti bei pasiekti. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir užtikrinsite, kad Jums brangūs aksesuarai nesusimaišys, nesusipainios ir nepasimes.

 • Užtikrinamas papuošalų saugumas. Minkštas audinys, skyreliai ir tvirta išorės medžiaga apsaugos auskarus, žiedus, laikrodžius bei kitus aksesuarus nuo įvairių įbrėžimų, trinties, dulkių, drėgmės ar kitokių išorinių pažeidimų.

 • Elegantiška namų dekoro detalė. Skrynelė papuošalams yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas gaminys, kuris papuoš Jūsų namus ir suteiks jiems išskirtinio žavesio.

 • Platus pasirinkimas. Galite rinktis skirtingo dizaino, spalvų, formų bei medžiagų kompaktiškas arba dideles papuošalų dėžutes, kurios atitiktų Jūsų poreikius bei derėtų prie miegamojo, vonios ar drabužinės interjero.

 

Taigi, šiuo gaminiu tinkamai apsaugosite papuošalus, tvarkingai juos organizuosite ir sutaupysite vietos. Beje, dėžutė papuošalams taip pat gali būti viena dovanų brangiam žmogui idėjų įvairiomis progomis.

 

Zana.lt papuošalų dėžutės internetu – platus asortimentas

 

Mūsų el. parduotuvėje rasite platų kokybiškų papuošalų dėžučių asortimentą vyrams bei moterims – nuo nedidelių, kelioninių iki itin talpių su skyreliais bei stalčiukais auskarams, žiedams, sąsagoms ar laikrodžiams. Be to, šias dėžutes ir stalčiukus galima komplektuoti vis papildant ir dedant vieną ant kito. Toks būdas leidžia ne tik estetiškai praplėsti dėžučių tūrį, bet ir taupo vietą. Trumpai apžvelkime skirtingus dėžučių aksesuarams tipus.

 

Laikrodžių dėžutės

 

Dėžutės laikrodžiams laikyti dažniausiai yra talpios, gaminamos iš tvirtos medžiagos su minkštu audiniu ar pagalvėlėmis. Laikrodžių dėžutė dažnai būna vieno arba kelių skyrelių, todėl galėsite tvarkingai organizuoti ne tik laikrodžius, bet ir kitokius Jūsų mėgstamus didesnius aksesuarus, pavyzdžiui, grandinėles, apyrankes ar puošnius segtukus plaukams.

 

Auskarų dėžutės

 

Šis gaminys įprastai turi daug skyrelių ir stalčiukų, tinkančių įvairaus dydžio auskarams. Galite rinktis tiek kompaktiškas, tiek didesnes įvairių medžiagų auskarų dėžutes, atitinkančias Jūsų auskarų kolekcijos dydį. Jos suteikia galimybę atskirti ir nesumaišyti papuošalų, apsaugoti juos nuo trinties su kitais aksesuarais.

 

Auskarų dėžutė gali būti laikoma stalčiuje, miegamajame ant kosmetinio stalelio ar papildyti kitus aksesuarus vonios kambaryje. Laikykite šį gaminį ten, kur jums labiausiai patogu, kad galėtumėte greitai žvilgtelėti į turimą kolekciją ir lengvai pasirinkti norimą aksesuarą, derantį prie aprangos.

 

Papuošalų dėžutė žiedams, sąsagoms

 

Kiekviena atskira dėžutė žiedui laikyti užima gana daug vietos mūsų spintose bei stalčiuose. Todėl papuošalų dėžutė žiedams – galimybė sutaupyti daugiau vietos ir apsaugoti turimą žiedų kolekciją nuo trinties, dulkių ar vertingų žiedų pasimetimo. Šio gaminio vidus dažnai yra gaminamas iš minkštos medžiagos su daug smulkių, vienodo dydžio skyrelių arba pailgomis pagalvėlėmis, į kurias galima patogiai įstatyti žiedus. Esant poreikiui, jose taip pat galima tvarkingai laikyti ir kitus smulkius aksesuarus, pavyzdžiui, sąsagas.

 

Atidžiai peržiūrėkite savo turimą aksesuarų kolekciją ir pasirinkite reikiamą dėžutės tipą bei tinkamą vidaus išdėstymą. Galite rinktis ir kombinuoto tipo skirtingų skyrelių bei stalčiukų dėžutę, kurioje galėsite laikyti įvairius aksesuarus. Mūsų asortimente rasite tiek specifiniams gaminiams labiau pritaikytus laikymo sprendimus, tiek universalius, kurie puikiai tiks skirtingų juvelyrikos dirbinių laikymui.

 

Jūsų patogumui, žemiau aptarsime, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis šį gaminį.

 

Dėžutė papuošalams – kaip išsirinkti?

 

Tinkamai apsaugokite ir tvarkingai organizuokite savo aksesuarų kolekciją su ,,Žana“ papuošalų dėžute auskarams, žiedams, grandinėlėms, laikrodžiams ir kitiems aksesuarams. Jei vis dar dvejojate, kokį gaminį pasirinkti, apačioje pateikiame pagrindinius aspektus, kurie, tikime – padės pasirinkti tinkamai.

 

Dydis – mažos ar didelės papuošalų dėžutės?

 

Kokio dydžio gaminį rinktis, priklauso nuo individualių poreikių bei turimos aksesuarų ir juvelyrinių dirbinių kolekcijos. Kompaktiška dėžutė idealiai tiks tuo atveju, jeigu turite minimalų papuošalų kiekį. Tokio dydžio gaminys taip pat puikiai tiks keliaujant, o namuose neužims daug vietos. Tuo tarpu talpesni ir platesni dėklai yra labiau skirti mėgstantiems puoštis įvairių tipų juvelyriniais dirbiniais ar juos kolekcionuoti.

 

Dizaino pasirinkimas

 

Svarbu ne tik gaminio funkcionalumas, bet ir jo dizainas, atitinkantis Jūsų skonį ir derantis prie kitų namų interjero detalių. Štai keletas patarimų dizaino pasirinkimui:

 

 • Spalva. Derinkite gaminio spalvą prie namų interjero, pasirinkdami klasikinius šviesius, pastelinius, žemės atspalvius. Jeigu norite ryškesnio akcento namuose – rinkitės intensyvesnes spalvas.

 • Stilius. Galite rinktis minimalistinio, modernaus arba elegantiško stiliaus dėžutę su įvairiais raštais ar paveikslėliais.

 • Forma. Stačiakampio ar kvadrato formos dėžutė įprastai yra talpesnis ir praktiškesnis pasirinkimas, tuo tarpu apvalios ar kitokių formų – suteiks interjerui daugiau išskirtinumo ir labiausiai tiks minimaliai aksesuarų kolekcijai.

 • Patogumas. Atkreipkite dėmesį į gaminio užsegimą ar esantį užrakinimo mechanizmą – jis turi būti patogus. Taip pat svarbu sklandus esančių stalčiukų atidarymo būdas, reikiamas skyrelių skaičius, maloni medžiaga.

 • Tekstūra. Medžiaginės aksesuarų dėžutės yra malonios liesti ir suteikia daugiau jaukumo. Tuo tarpu dirbtinės odos, grafito, stiklo – bus tvirtesnės ir atrodys moderniai.

 • Papildomos detalės. Jeigu norite daugiau funkcionalumo, rinkitės dėžutę su išskleidimu ar papildomomis detalėmis, tokiomis kaip veidrodis, užraktas, patogios rankenėlės.

 

Atsižvelkite į savo poreikius, mėgstamą stilių ir pasirinkite širdžiai mielą papuošalų dėžutės moterims bei vyrams dizainą, kuris Jus džiugins kiekvieną dieną.

 

Medžiagos ir kokybė

 

Medžiagos turi įtakos šio gaminio kokybei bei papuošalų saugumui. Rekomenduojame rinktis formą išlaikančią tvirtą dėžutę, pavyzdžiui, pagamintą iš dirbtinės odos, stiklo, granito, ar kitos tvirtos medžiagos. Tačiau gaminio vidus turėtų būti švelnus, minkštas, pavyzdžiui, padengtas velvetu ar medvilne. Labai svarbu ir tai, kad dėžutė būtų kokybiškai bei tvarkingai apsiūta. Jeigu norite išsirinkti kokybišką ir ilgaamžį tokio tipo gaminį – svarbu atkreipti dėmesį net ir į smulkiausias detales.

 

Papuošalų dėžutės kaina

 

Papuošalų dėžutės kaina gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, medžiagų, funkcionalumo ir kitų aspektų, kurie turi įtakos gaminio kokybei, stiliui. Net jeigu ieškote santykinai nebrangaus gaminio, atsižvelkite į Jums svarbiausius aspektus ir rinkitės optimaliausią variantą. Mūsų asortimente rasite ir optimalių variantų, ir prabangesnių, kurie, beje, taps unikaliu interjero akcentu ar išskirtine dovana.

 

Esate apsibrėžę kainą, kurią galite skirti šio gaminio įsigijimui? Pasinaudokite zana.lt interneto svetainėje esančia filtrų sistema, kad galėtumėte patogiai paieškai nustatyti kainos ribas – nuo pigiausios iki brangiausios prekės ar atvirkščiai.

 

Mūsų el. parduotuvėje atrasite ne tik patogias išskirtinio dizaino papuošalų dėžutes internetu, bet ir platų kitų funkcionalių bei stilingų aksesuarų Jūsų namams asortimentą. Norite apžiūrėti prekes gyvai? Maloniai kviečiame apsilankyti ,,Žana“ fiziniuose salonuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje.