Grįžti atgal
Visos Kategorijos

Vienkartiniai padėklai

Dairotės kokybiškų ir stilingų maisto serviravimo padėklų savo organizuojamam renginiui ar kasdieniam naudojimui? Zana.lt asortimente rasite funkcionalius gaminius skirtingiems maisto gaminiams bei poreikiams. Beje, skirtingi vienkartiniai padėklai internetu yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas stalo elementas. Kaip žinoti, kurie gaminiai tinkamiausi Jums? Parengėme trumpą gidą, kuris padės pasirinkti optimaliausius variantus pagal skirtingus maisto gaminius. Trumpai apžvelgiame skirtingus padėklų tipus ir dalinamės stalo serviravimo idėjomis.

Filtras
Rūšiuoti

Rūšiuoti

 • Rodyti per puslapį
 • 36
 • 64
 • 128
 • per puslapį
Atlikta

Vienkartiniai padėklai maistui – šventėms ir kasdienai

 

Organizuodami šventę ar artimųjų, draugų susibūrimą, kone kiekvienas norime, jog viskas ne tik vyktų sklandžiai, bet ir atrodytų stilingai. Stalas dažniausiai būna vienas iš pagrindinių šventės arba kito susibūrimo akcentų. Serviruojant stalą didesniam žmonių kiekiui, svarbus tiek stilius, tiek patogumas. Atsižvelgiant į tai, vienkartinis padėklas gali būti puikus pasirinkimas, nes yra:

 

 • talpus ir tvirtas;
 • lengvai derinamas prie savitos stilistikos;
 • lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą.

 

Zana.lt virtualiame asortimente vyrauja kelių skirtingų, solidžių, lengvai derinamų spalvų gaminiai: auksiniai, juodi, sidabriniai. Galite rinktis ne tik spalvas, bet ir formas, dydžius. Kataloge rasite apvalių ir stačiakampio formos vienkartinių padėklų. Toliau apžvelkime, kokie gaminiai galėtų būti tinkamiausi serviruojant skirtingus stalus.

 

Vienkartiniai padėklai tortams ir desertams

 

Nesuklysime sakydami, jog bene visose šventėse galime išvysti saldų stalą, nuklotą įvairiausiais desertais. Pradedant vaisiais ir baigiant ištaigingais tortais – skirtingų rūšių gėrybės turėtų būti pateikiamos skoningai. Tiesa, atkreipiame dėmesį, kad pagrindai tortams turėtų būti kiek didesni. Patariama įsigyti padėklą, kurio skersmuo 4–8 centimetrais didesnis už patį tortą. Tokiu būdu bus paprasčiau ir patogiau jį perkelti bei pjaustyti.

 

Zana.lt asortimente apvalūs pagrindai yra skirtingo skersmens. Tad kiekvienas ras sau optimaliausią variantą. Galite rinktis iš šių matmenų:

 

 • 8 cm;
 • 18 cm;
 • 20 cm;
 • 26 cm;
 • 30 cm;
 • 34 cm;
 • 50 cm.

 

Vis labiau populiarėja pavieniai desertai, kurių nereikia pjaustyti, laužyti ar kaip nors kitaip smulkinti. Tokiu atveju gaminio skersmuo priklauso nuo žmonių skaičiaus ir turimo ploto. Patogiam mažesnių desertų serviravimui skirtingose stalo ar patalpos vietose galite pasitelkti kelis mažesnius pagrindus. Puikus pavyzdys – vienkartinis padėklas, kurio skersmuo yra 8–18 centimetrų.

 

Zana.lt asortimente galite rasti ir kelis skirtingus padėklų kraštų tipus. Pagrindai tortams gali būti:

 

 1. lygiais kraštais;
 2. banguotais kraštais.

 

Padėklo savybės nuo kraštų kirpimo nesikeičia, tai yra labiau dizaino, kuriamos atmosferos klausimas. Švelnūs linkiai suteikia daugiau prabangos, puošnumo. Jei norite subtilios prabangos, galite pasirinkti kelis tiesių linijų padėklus ir kelis – puošniais kraštais.

 

Norite užtikrinti sklandų desertų transportavimą? Vienkartiniai padėklai su dangčiu labai reti, tačiau vienkartinius pagrindus galite patogiai įsidėti į tvirtesnius serviravimo padėklus be dangčio ar su juo (stiklo, metalo gaminiai). Desertai pasieks šventinį stalą nepaveikti išorinių veiksnių ar nemalonių netikėtumų.

 

Galiausiai, renkantis padėklus saldumynams, svarbiausia atsižvelgti į desertus ir jų valgymo ypatumus. Įvertinkite, ar jiems reikia naudoti įrankius ar galima valgyti be jų. Jeigu domina ir vienkartiniai stalo įrankiai, juos rasti galite paspaudę ant šios nuorodos.

 

Vienkartiniai padėklai užkandžiams

 

Nepriklausomai nuo šventės dydžio, švedišką užkandžių stalą renkasi vis daugiau žmonių. Specialistai teigia, jog tai ne tik patogus būdas ragauti skirtingus patiekalus – maisto išdėstymas skirtingose vietose skatina bendravimą, nes žmonės „neprisiriša“ prie vienos stalo vietos. Tad patogiai perkeliami pagrindai užkandžiams yra ne tik ekonomiškas, bet ir kūrybiškas serviravimo pasirinkimas. Planuodami vestuvių stalo dekorą, vis dažniau minėtąjį principą renkasi ir jaunavedžiai.

 

Šaltiems užkandžiams patariama įsigyti didesnius padėklus su šiek tiek pakeltais šonais. Priežastis elementari – tokiu būdu telpa didesnis kiekis maisto. Vienkartiniai padėklai sumuštiniams dažniausiai būna stačiakampio formos, o kartais – ovalūs. Vienu ar kitu atveju pakelti padėklo kraštai leidžia patogiai transportuoti užkandžius (juos galite patogiai, nekliudydami maisto apvynioti specialia plėvele).

 

3 patarimai, kaip tinkamai serviruoti švedišką stalą

 

Tiek serviruojant pagrindinį, tiek švedišką stalą, svarbiausia serviravimo taisyklė – laikytis vieno stiliaus. Svarbu, jog visi indai, staltiesės, daugkartiniai ar vienam kartui skirti serviravimo pagrindai ir kiti dekoro elementai būtų panašaus braižo, atitiktų kuriamą atmosferą. Žemiau pateikiame 3 sumanaus serviravimo patarimus, kurie užtikrins patogų maisto pateikimą.

 

 1. Išdėliokite maistą keliais aukštais. Nesvarbu, ar švediškas stalas prie sienos ar ne, užkandžiai turi būti laisvai pasiekiami. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojama toliau esantį maistą patiekti ant specialių serviravimo indų su kojelėmis. Tokiu būdu vienkartinis padėklas su desertu yra lengvai pasiekiamas, o su drabužiu neužkliudomi šalia esantys desertai ar užkandžiai.

 2. Atskirkite vaišių stalo zonas. Visas lėkštutes, įrankius laikykite vienoje pusėje. Taip svečiai žinos, kur yra švediško stalo pradžia ir kuria kryptimi reikia judėti. Stalo pabaigoje nurodykite, kurioje vietoje palikti panaudotus indus ar kur išmesti vienkartinį padėkliuką.

 3. Strategiškai išdėliokite užkandžius ir desertus. Stalo pradžioje serviruokite sūrius užkandžius, o gale – desertus. Vienkartinis padėklas lengvai perkeliamas, tad keisti lokaciją pagal poreikį nebus sunku. Šalia kiekvieno padėklo galite palikti užrašą, kuris suteikia informaciją apie užkandžių sudėtį. Svečiai aiškiai žinos, iš ko pagaminti užkandžiai ar desertai, todėl bus mažiau išmetamo maisto bei klausimų dėl alergijas keliančių produktų.

 

Nesvarbu, tai draugų susibūrimas, vestuvių ceremonija ar įmonės renginys – vienkartiniai pagrindai produktams gali būti panaudoti bet kokioje šventėje. Tai itin praktiškas pasirinkimas, kuris sutaupys laiko tiek besiruošiant šventei, tiek tvarkantis po jos, palengvins indų transportavimo klausimus. Su Zana.lt randamais gaminiais galėsite patogiai ir stilingai pateikti desertus, užkandžius ar sumuštinius.

 

Dvejojate, kurie vienkartiniai padėklai maistui tinkamiausi Jums? Turite su konkrečiu produktu susijusių klausimų, o gal reikalingas patarimas? Nedvejokite ir susisiekite Jums patogiu būdu – el. paštu, telefonu, žinute socialiniuose tinkluose. Mielai atsakysime į visus klausimus, patarsime ir padėsime išsirinkti optimaliausią variantą.